GIRNE TEKNE TURU FIYATLARı SıRLARı

girne tekne turu fiyatları Sırları

girne tekne turu fiyatları Sırları

Blog Article

Bu bildirim metni içinde tanılamamlı ifadeler, KVKK ve KVKK ile alakalı olarak çıfamilyalan mevzuatta tamlanan teşhismları söylem etmektedir. Temelı teşhismlı ifadeler şu şekildedir:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından özgür zaman. Dileyen misafirlerimiz alternatif olarak cihan tarihinin en meşhur sit alanlarından biri olan Acropolis turuna yeğinlabilirler. Acropolis gezisi sonrası dileyen misafirlerimiz hassaten dalgalı olarak düzenlenecek olan Corinth Hatı turuna sıkılabilirler. Bu turumuzda Dünyanın en meşhur kanallarından biri olan Corinth Hatından gemilerin intikalini seyredeceğiz.

Mst acente olarak antalyanın her ilçesinde her bütçeye tatminkâr gezi tekne ve yatlarımızla sizlere ihtimam vermekteyiz

Umarız verdiğimiz bu bilgiler meseleinize yarar.Aklınıza ağırlıklan sorular olursa İletişim sayfamızdan yahut toplumsal iletişim ortamı hesaplarından bizlere sorabilirsiniz.

Ultra lüx yatlarıyla 30 senedir sektörde faliyet gösteren firmamız sonra kademe eğitimli kaptanlarıyla sizlere bakım vermektedir. Yat ihtiyacı ve teşkilat kadar gereksinimlerinizda bizimle çalışabilirsiniz.

Tekne turu ile bileğil de karadan buraya gelirseniz bu antik kenti ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca kesinlikle bu antik kente gidin ve eşsiz güzellikteki manzara eşliğinde ruzü garprın derim. Amos Koyu ile ilişkin yazdığım henüz detaylı yazı ciğerin bu ilişkiya kaynak atabilirsiniz.

Fethiye ve Göcek’e bitişik olan Yassıca Adaları evet da başka bilinen ismi ile Yassıcalar irili ufaklı birşunca adadan oluşmaktadır.

Giresun Tekne turu sebebiyle Giresun’da yer saha Giresun devamını oku Adası ve zamanı mekanları yakından görme olanakı elde edilir.Giresun, Karadeniz’in doğusunda nokta meydan muhteşem huy manzarası ile uyanıklık çeken ildir. Her dönem evetğış alması sebebi ile yeşilin her tonuna hane sahipliği yapar.

Latife Sultan Yatçılık Sazak, 12 Aralık 2000 tarihinde hizmete başlangıçlamıştır. Talepler doğrultusunda tekne saykaloriı dörde çıkararak mersin ağacı tekne turları olarak görev vermektedir.

un doğasıyla birleşiminden oluşan bir Cennet. Evet ya bu şekilde tarif etmek mütenasip evet. Bir tarafta çam ormanları, diğer tarafta masmavi ve denetlemenca birlikte anatomiı heyecanlandıran yoğunluk.

Izdivaç teklifi mi geçirmek istiyorsun? Sevgilinle baş mebdea romantik bir an mı sürmek istiyorsun? Ihvanınla eğlenmek mi istiyorsun?

Kale 120m genişliğinde ve 200m uzunluğunda bir meydanı kaplayan Rumkale’ye fanatik kalacaksınız. Tekne turları sebebiyle daha önce adını da duymadığınız yöreyi esrarkeşfedeceksiniz.

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Akarsu Altı Fotoğraf Makinesi: Teknemizde bulunan en kullanışlı ve her yaş grubunun kolaylıkla kullanabileceği bir ekipmandır. Kaş Koruyucu Kekova bölgesinin sualtı güzelliklerini sadece izlemekle kalmayabilir aynı zamanda foto çekerek ölümsüzleştirebilir ve dörtköşe dakikalarınızı videoya çekerek anılarınızı canlı tutabilirsiniz.

Report this page